Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Budowa Galerii Podhalańskiej idzie pełną parą - NOWY TARG. Podczas gdy na terenie Color Parku nie widać żadnych prac po zimowej przerwie, na budowie Galerii Podhalańskiej, która powstaje po drugiej stronie zakopianki, praca wre.
Dzień Matki w ALLESTETIS - 20% rabatu na wszystkie usługi kosmetologiczne! (art. sponsorowany) - Dzień Matki to bez wątpienia szczególna okazja do wyrażenia wdzięczności naszym ukochanym Mamom. Z okazji tego szczególnego dnia w okresie 21 - 26 maja obniżamy wszystkie ceny usług dostępnych w gabinecie kosmetologicznym o 20%! Zadbajmy o nasze Mamy, oferując im luksus, na który często same sobie nie pozwalają albo nie mają nań czasu.
"Przekonać nieprzekonanych" - kandydaci Kukiz'15 przemierzają Podhale - NOWY TARG. W Mieście gościli dziś kandydaci do Parlamentu Europejskiego z KWW Kukiz'15. Na Rynku można było spotkać lidera listy w okręgu wyborczym obejmującym m. in. Podhale - Pawła Kukiza-Szczucińskiego, a także posłankę Elżbietę Zielińską oraz radnego Narcyza Sadłonia.
Pogorszenie pogody. Sms-y z ostrzeżeniem - Po dzisiejszych przejaśnieniach czeka nas gwałtowne pogorszenie pogody. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega przed nadchodzącymi burzami.
Państwowy pogrzeb partyzanta w Spytkowicach - 13 czerwca w Spytkowicach odbędzie się pogrzeb państwowy Adama Domalika ps. "Kowboj", partyzanta powojennego podziemia, którego ciało zostało po śledztwie Instytutu Pamięci Narodowej nie tak dawno odnalezione i zidentyfikowane.
Nocny wypadek na Alejach Tysiąclecia - NOWY TARG. Na skrzyżowaniu alei ze zjazdem z zakopianki od strony Krakowa samochód dostawczy zderzył się z tirem.
Byłemu posłowi Platformy Obywatelskiej bliżej teraz do PiS-u - Andrzej Gut-Mostowy z Zakopanego, były poseł Platformy Obywatelskiej, poparł w wyborach do Parlamentu Europejskiego Michała Cieślaka. Na Podhalu pojawiły się plakaty, na których Gut-Mostowy ściska dłoń kandydatowi Prawa i Sprawiedliwości, w towarzystwie wicepremiera Jarosława Gowina.
Dzień Strażaka w Nowym Targu (zdjęcia) - Na nowotarskim Rynku odbyły się dziś powiatowe obchody Dnia Strażaka.
Pożegnanie dyrektora Stanisława Cukra (zdjęcia) - ZAKOPANE. W Zespole Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara miała miejsce uroczystość pożegnanie dotychczasowego dyrektora Stanisławowa Cukra, który zarządzał szkołą od 1994 roku. Po 25 latach pracy dyrektor, który wcześniej był absolwentem szkoły, przechodzi na emeryturę.
Dwa dni deszczu - Przed nami zmiana pogody. Niestety, po kilku dniach ciepłej i słonecznej aury wracają opady deszczu. Według synoptyków, padać będzie co najmniej przez dwa najbliższe dni, momentami dosyć obficie.
Zwłoki w Tatrach - Pod północną ścianą Świnicy znaleziono dziś zwłoki. Ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowali je śmigłowcem do Zakopanego.
Jest nagranie video ze śmiertelnego wypadku w Szczawnicy - Na nagraniu z kamery monitoringu widać, jak pędzący ulicą Szalaya samochód wpada w poślizg, zjeżdża na przeciwny pas jezdni wprost w jadący z naprzeciwka skuter. Przypomnijmy, iż jego kierowca, 59-letni mieszkaniec Szczawnicy, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.
Podhalańskie zabytki wypięknieją - Dzięki dotacjom z budżetu województwa, przekazanym w ramach konkursów Ochrona zabytków Małopolski i Kapliczki Małopolskie 2019, wypięknieje kilkadziesiąt obiektów i kapliczek położonych na terenie całego województwa, w tym również w naszym regionie.
"Podhalańczycy" wracają do Nowego Sącza - Ministerstwo Obrony Narodowej poinformowało, że w ramach 21. Brygady Strzelców Podhalańskich powołany zostanie nowy batalion piechoty górskiej, którego siedzibą będzie Nowy Sącz.
Zmiany w opłatach za parkowanie w Mieście - NOWY TARG. Radni wprowadzili zmiany w uchwale dotyczącej ustalenia górnych granic opłat za korzystanie z parkingów miejskich. Podstawowy cennik się nie zmienił, ale wprowadzono nową formę - czyli "umowę lub porozumienie za korzystanie z parkingu".
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Zajazd Sokolica
Prices 40 - 80
check more 
Accommodation
Willa Kinga
Prices 35 - ..
check more 
Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg


Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty