Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Mieszkańcy chcą demontażu wielkiej anteny. Nadzór budowlany odmówił PKP zgody na budowę masztu, ale on już stoi - Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego odmówił zatwierdzenia projektu budowlanego i udzielenia PKP pozwolenia na budowę masztu radiokomunikacyjnego na terenie dworca kolejowego w Rabie Wyżnej. Problem w tym, że liczący 40-metrów maszt został już wybudowany.
Tour de Pologne na Podhalu - utrudnienia w ruchu - W sobotę 8 sierpnia i w niedzielę 9 sierpnia na tatrzańskich drogach odbędą się kolejne etapy 77 Tour de Pologne. Z tego też powodu wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.
Koronawirus: 7 nowych zakażeń na Podhalu - Sanepid poinformował w porannym raporcie o 5 nowych przypadkach w powiecie tatrzańskim i 2 w powiecie nowotarskim. Ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych 78 osób w Małopolsce.
Ruszyła XII Góralska Pielgrzymka Rowerowa z Giewontu na Hel (zdjęcia) - Ponad 50 kolarzy bierze udział w dorocznej pielgrzymce rowerowej przez całą Polskę. W sobotę kolarze weszli na Giewont, a w niedzielę wyruszyli w pierwszy etap z Zakopanego do Ludźmierza. Tu, w Sanktuarium Matki Boskiej Ludźmierskiej, odbyła się uroczysta msza św.
Wykonawca prosi o usunięcie samochodów z Al. Tysiąclecia - NOWY TARG. W poniedziałek rozpoczyna się remont nawierzchni na Al. Tysiąclecia. W związku z planowanymi pracami - od 3 do 22 sierpnia parking przy Alejach będzie wyłączony.
Pracownik Urzędu Gminy w Kościelisku z koronawirusem. Urząd będzie w poniedziałek zdezynfekowany - KOŚCIELISKO. "W dniu dzisiejszym otrzymałem informację, że jeden z pracowników Urzędu Gminy Kościelisko uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa" - poinformował wójt Roman Krupa.
Wstrzymano przyjęcia na oddział wewnętrzny nowotarskiego szpitala. Wirus SARS-CoV-2 u pacjenta - NOWY TARG. W związku ze stwierdzeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 pacjenta hospitalizowanego w Oddziale Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Reumatologii, dyrekcja Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II do odwołania wstrzymała przyjęcia na ten oddział.
W pensjonatach i hotelach można już płacić bonami turystycznymi - Polskie Bony Turystyczne uruchomiono 1 sierpnia. W ciągu kilku pierwszych godzin wydanych zostało blisko 64 tys. bonów o wartości 55,5 mln zł. - W powiecie tatrzańskim jest ok. 7,5 tysiąca obiektów i podmiotów, którym można w ten sposób zapłacić za wakacyjny wypoczynek. Na Podhalu jest to ponad tysiąc miejsc - mówi Andrzej Gut Mostowy.
Czołowe zderzenie pod Babią Górą (zdjęcia) - Do wypadku doszło do drodze pod Babią Gorą. Dwie osoby są ranne.
Spór byłego wójta z obecnym przeniósł się na inny szczebel - Jakub Jamróz, obecny wójt Łapsz Niżnych, zarzuca kierownikowi delegatury Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Nowym Targu, który przed nim 8 lat był wójtem łapszańskiej gminy, że w trakcie swoich rządów nie zrobił nic z tego, czego wymaga dzisiaj od niego, jako konserwator.
Cześć i chwała Bohaterom. Nowotarskie obchody Godziny "W" (zdjęcia) - NOWY TARG. Z udziałem mieszkańców, przedstawicieli Rady Miasta, starostwa powiatowego oddano wczoraj hołd uczestnikom i ofiarom Powstania Warszawskiego.
Białka znowu groźna. Mieszkańcy chcą udrożnienia koryta i zabezpieczenia brzegów - Problem regulacji Białki odżył na nowo. Po czerwcowych ulewach, mieszkańcy wsi w położonych w dolinie tej rzeki domagają się udrożnienia koryta i zabezpieczenia brzegów.
Po niedzieli załamanie pogody na Podhalu - Weekend na Podhalu będzie pogodny, ciepły i słoneczny, ale od poniedziałku pogoda zacznie się pogarszać.
32-latek ugodzony nożem na Orawie - 32-letni mężczyzna został ugodzony nożem w Jabłonce. Z nieoficjalnych informacji wynika, że pomiędzy nim, a drugim mężczyzną doszło do kłótni.
Tajemniczy wypadek w Ludźmierzu - Około godz. 1 w nocy na ulicy Jana Pawła II w Ludźmierzu samochód osobowy BMW zjechał z drogi i uderzył w słup elektryczny. Gdy przyjechała policja na miejscu nikogo nie było.
Choose language
Current language: Language
Accommodation
Pokoje Gościnne Pod Lubaniem
check more 
Accommodation
Góralski domek w Pieninach "POD PSTRĄGIEM"
check more 
Accommodation
Zajazd Sokolica
Prices 40 - 80
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg
Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty