Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Dokończą przerwaną przebudowę drogi wojewódzkiej Nowy Targ - Stary Sącz - Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie ogłosił przetarg na dokończenie przebudowy drogi wojewódzkiej Nowy Targ - Stary Sącz. Roboty mają zostać wznowione w Dębnie, Kluszkowcach, Tylmanowej i Zabrzeży.
Wymyślił zimową wyprawę rowerową wokół Polski (zdjęcia) - Paweł Małaszko w dwa miesiące chce na rowerze objechać całą Polskę. Wyruszył 1 stycznia z Niechorza, w województwie kujawsko-pomorskim. Dziś dotarł do Zakopanego.
Czytelnicy Podhale24.pl chcą otwarcia restauracji - SONDA. Prawie wszystkie restauracje czy kawiarnie na Podhalu, w związku z pandemią, są zamknięte. Zaledwie kilka lokali postanowiło się zbuntować i gości klientów, ryzykując wysokimi karami. Zapytaliśmy czytelników, czy restauracje powinny przyjmować klientów pomimo pandemii? Okazuje się, że większość jest za.
ALLMEDICA #8211; EKSPERCI W USUWANIU ŻYLAKÓW (art. sponsorowany) - Choroby układu żylnego są częstym problemem wśród Pacjentów. ALLMEDICA jest wiodącym miejscem na mapie południowej małopolski pod względem diagnostyki naczyniowej, leczenia chorób żylaków oraz ich usuwania.
Miasto nie odpuszcza konserwatorowi - Burmistrz Grzegorz Watycha poinformował, że miasto zleca kontropinię w sprawie wpisania układu urbanistycznego centrum Nowego Targu do rejestru zabytków.
8 nowych zakażeń na Podhalu - 6 nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie nowotarski, 2 w tatrzańskim, brak zgonów związanych z COVID-19, 415 osób na kwarantannie, 142 wykonane testy, w tym 9 z wynikiem pozytywnym - to dane o pandemii na Podhalu za ostatnią dobę.
Minister z Zakopanego powtarza rządowe regułki - Wiceminister rozwoju Andrzej Gut-Mostowy, który chował głowę w piasek, kiedy samorządy i przedsiębiorcy dotknięci skutkami lockdownu w turystyce wołali o pomoc, teraz apeluję o cierpliwość i solidarność w przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa.
Apel do rządu o "realną pomoc" - - Jesteśmy jedynym państwem w UE, w którym branża hotelowa jest całkowicie zamknięta - mówi pochodząca z Poronina posłanka Koalicji Obywatelskiej Jagna Marczułajtis-Walczak.
Wójt wydłuża sobie godziny pracy - Dwa dni w tygodniu wójt gminy Ochotnica Dolna czeka na mieszkańców do godz. 18.
Prokuratura nie wszczęła śledztwa ws. księdza z Nowego Targu - Jak informuje Onet.pl, prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie księdza proboszcza Jana Karlaka z parafii św. Jana Pawła II w Nowym Targu, który głosił, że w jego kościele nie ma wirusa. Zawiadomienie do organów ścigania złożył szef klubu Lewicy Krzysztof Gawkowski.
Straż graniczna z Zakopanego zatrzymała Ukraińca - Funkcjonariusze placówki Straży Granicznej w Zakopanem zatrzymali obywatela Ukrainy. Pobyt cudzoziemca na terytorium RP był niezgodny z przepisami. Jego nazwisko widniało w systemie, jako osoby niepożądanej w kraju.
Osiem nowych zakażeń na Podhalu - Trzy nowe zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie nowotarskim, pięć w tatrzańskim i brak zgonów związanych z COVID-19 - to aktualne dane o pandemii w naszym regionie.
Nowy Targ w smogu. Za nami rekordowa noc - Miniona noc była rekordowa w Nowym Targu, jeśli chodzi o poziom zanieczyszczenia pyłem zawieszonym PM10 w styczniu. Powietrze w stolicy Podhala było bardziej zanieczyszczone niż o tej samej porze w Krakowie Nowej Hucie czy Skawinie. Gorzej wypadła Sucha Beskidzka, gdzie w nocy zanieczyszczenie powietrza przekroczyło poziom alarmowy.
Właściciel otwartej kawiarni: "Musiał by nas ktoś z tego lokalu wynieść, żebyśmy przestali działać" - Dramatyczna sytuacja w gastronomii zmusza do otwarcia lokali. Kawiarnia i restauracja Jaga w Zakopanem, to kolejny lokal gastronomiczny, który udostępnił stoliki wewnątrz dla klientów. - Sytuacja jest tak dramatyczna, że musieliśmy otworzyć lokal i nie zrezygnujemy tego – zapowiada właściciel Paweł Drabik.
-30°C w Podwilku! A przed nami ocieplenie - Również ta noc była rekordowa, jeśli chodzi o temperatury, ale na razie to koniec dużych mrozów.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl
check more 
Accommodation
Zajazd Sokolica
Prices 40 - 80
check more 
Accommodation
Willa Małgośka
Prices 25 - ..
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg


Nasi partnerzy

 

 

gckkroscienko.pl

 

 

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty