Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Czy ktoś próbuje zdyskredytować Wojewodę Małopolskiego? - Prawdopodobnie ktoś włamał się na skrzynkę internetową wojewody Piotra Ćwika i sfabrykował e-maile sugerując w nich, że wojewoda ma romans z jedną z pracownic Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.
Kolejka na Kasprowy Wierch nie będzie kursować prez dwa miesiące - Od 23 września do końca listopada kolej linowa na Kasprowy Wierch przejdzie renowację i przeglądy techniczne. W tym czasie wagoniki na ten tatrzański szczyt nie będą kursowały.
Uczestnicy wypadku byli pod wpływem alkoholu - Zakopiańska policja podała szczegóły nocnego wypadku samochodowego w Bukowinie Tatrzańskiej.
ZLOT FOOD TRUCKÓW W NOWYM TARGU-RYNEK -20-22 WRZEŚNIA 2019 (art. sponsorowany) - Od 20 (piątek) do 22 września (niedziela) 2019 r. na Rynku w Nowym Targu odbędzie się kolejny już Zlot Food Trucków, na który serdecznie zaprasza Burmistrz Miasta Nowy Targ oraz Gorilla Events.
Samochód wjechał w kobietę z dzieckiem (zdjęcia) - Do wypadku doszło w Rabce-Zdroju przed centrum handlowym Gazda.
Stłuczka koło Dekady - NOWY TARG. W rejonie przejścia dla pieszych przed dworcem autobusowym na ulicy Kilińskiego zderzyły się dwa samochody osobowe.
Tragiczny wypadek w Bukowinie Tatrzańskiej (zdjęcia) - Nadmierna prędkość była najprawdopodobniej przyczyną groźnego wypadku, do którego doszło w okolicy godz. 3 nad ranem w Bukowinie Tatrzańskiej na ulicy Kościuszki.
Kolejne drogi w Mieście będą remontowane - NOWY TARG. Urząd Miasta złożył wniosek o dofinansowanie ze środków FDS remontu ul. Długiej na odcinku od ul. Bereki do ul. Orkana. - To odcinek, który nie był wcześniej remontowany. Kwota dofinansowania to 2 miliony zł, czyli połowa koszów kwalifikowanych - mówi burmistrz Grzegorz Watycha. Wcześniej skutecznie zawnioskowano o środki na remont Ogrodowej i Bohaterów Tobruku.
Wypadek w Niedzicy - W Niedzicy koło stacji paliw zderzyły się dwa samochody - osobówka z autem dostawczym. W jego wyniku jeden z samochodów wpadł do fosy.
Alarm bombowy w Poroninie - Policjanci i strażacy zostali wezwani na jedną z prywatnych posesji w Poroninie, na której rzekomo znaleziono niewybuch.
MOK na walizkach - NOWY TARG. Trwa wyprowadzka z budynku Miejskiego Ośrodka Kultury, w którym w październiku rozpocznie się przebudowa. 1 października odbędzie się pożegnalny, symboliczny koncert, a 3 października plac budowy zostanie przekazany firmie Stanisława Potoczaka.
W Nowym Targu powstanie nowoczesny budynek usługowo-mieszkalny - Przy ulicy Orkana, na działce naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 5, powstanie budynek zaprojektowany przez renomowane biuro architektoniczne Karpiel Steindel Architektura.
Miejsce rekreacji na Oleksówkach - Urząd Miasta w Nowym Targu szuka firmy, która stworzy zaplecze turystyczne na Oleksówkach.
"Ławka kajakarzy" gotowa - W Szczawnicy nad Dunajcem powstała kolejna ławeczka pamięci. Najnowsza poświęcona jest pionierom sportu i turystyki w Pieninach - Annie i Arturowi Wernerom.
Słońce wróci na weekend - Na Podhalu mokro i chłodno, ale w weekend ociepli się - temperatura skoczy do 20°C i zrobi się słonecznie. Będzie więc okazja, jak tydzień temu, do weekendowej wycieczki w góry i w plener.
Choose language
Current language: LanguageAccommodation
Zajazd Sokolica
Prices 40 - 80
check more 
Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
Accommodation
Pokoje U Pitera
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpgNasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty