Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
OPERACJA BARIATRYCZNA - NAJSKUTECZNIEJSZA METODA LECZENIA OTYŁOŚCI (art. sponsorowany) - Otyłość jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych stanów chorobowych w rozwiniętych społeczeństwach. Aktualnie nadwaga i otyłość są piątym wiodącym globalnym czynnikiem zwiększającym ryzyko przedwczesnej śmierci, powodującym corocznie 2,8 mln zgonów.
Remont ul. Józefczaka wyceniono na ponad pół miliona zł - NOWY TARG. O remont ulicy Stanisława Józefczaka zaapelował radny Krzysztof Sroka. - Ulica ta wymaga gruntownej naprawy - mówi radny.
Gminy otrzymały pieniądze na doposażenie szkolnych stołówek - Podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda małopolski Piotr Ćwik przedstawił rozstrzygnięcie tegorocznej edycji programu "Posiłek w szkole i w domu". Programu został opracowany m.in. po to, aby stołówki stały się dla uczniów i pracowników szkół przyjaznymi i estetycznymi miejscami. Przyznane dofinansowanie wynosi od 20 do 80 tys. zł dla jednej szkoły.
Sprzątanie ulic w Zakopanem (zdjęcia) - ZAKOPANE. Przed południem strażacy dostali zgłoszenie o plamach substancji ropopochodnych, które zauważono w wielu miejscach na terenie miasta. Do neutralizacji zanieczyszczeń wyjechały zastępy PSP Zakopane, OSP Kościelisko, Olcza i Dzianisz Górny.
Wierni mają wracać do kościołów. Metropolita krakowski odwołał dyspensę - Abp Marek Jędraszewski odwołał dyspensę od udziału w niedzielnych mszach świętych. Metropolita krakowski udzielił dalszej dyspensy jedynie dla osób w wieku 65 lat i więcej, wiernych z objawami infekcji oraz tych, którzy czują obawę przed zarażeniem.
Kierowca, który miał wypadek w Koniówce, był pijany - Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 25-letni kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych, stracił panowanie nad autem, zjechał do przydrożnego rowu, dachował i zatrzymał się na jezdni.
W Maniowach powstał PSZOK (zdjęcia) - Kilka dni temu oddany został do użytku Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych mieszczący się przy ul. Pienińskiej (poniżej remizy OSP) w miejscowości Maniowy. Prace wykonała firma Kapibara z Knurowa.
Wypadek w ulewie (zdjęcia) - W Koniówce samochód osobowy wypadł z drogi i rozbił się w fosie.
Dziewięć nowych zakażeń koronawirusem w czwartek w Małopolsce - Rano badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u 4 mężczyzn, w wieku od 13 do 78 lat, z powiatu oświęcimskiego, po południu u 3 kobiet i 2 mężczyzn, w wieku od 33 do 73 lat, z powiatu suskiego (4 osoby) i oświęcimskiego (1 osoba). Aktualnie wszyscy przebywają w izolacji.
25-latek aresztowany za znęcanie się nad rodziną - Sąd Rejonowy w Zakopanem aresztował 25-letniego mieszkańca gminy Bukowina Tatrzańska, podejrzanego o znęcanie się i stosowanie przemocy wobec swojej rodziny.
Wypadek na Niwie (zdjęcia) - Na granicy Nowego Targu i Klikuszowej zderzyły się trzy samochody - dwa osobowe i bus. Droga jest już przejezdna.
Urząd znów przyjmuje mieszkańców, ale wprowadził wizyty na telefon - Od 25 maja Urząd Miejski w Rabce-Zdroju przywrócił bezpośrednią obsługę mieszkańców i petentów.
Tężnia i pijalnia do remontu - Jedną z największych atrakcji Parku Zdrojowego w Rabce-Zdroju - pijalnię i tężnię solankową - czeka remont.
Strefa atrakcji w Chochołowie. Gmina zleciła budowę - Gmina Czarny Dunajec podpisała umowę na budowę strefy edukacyjno-rekreacyjnej w Chochołowie.
Okradał znajomych - Około godz. 4 nad ranem w jednym z domów na terenie gminy Nowy Targ mieszkańców zbudziły hałasy dochodzące z niższego piętra. W środku był złodziej.
Choose language
Current language: Language




Accommodation
Willa Kinga
Prices 35 - ..
check more 
Accommodation
Zajazd Sokolica
Prices 40 - 80
check more 
Accommodation
Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg




Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty