Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Pijani na drogach - W sobotę i niedzielę na drogach powiatu nowotarskiego policjanci zatrzymali aż siedmiu nietrzeźwych kierowców.
Nowoczesne osiedle na ulicy Partyzantów w Nowym Targu (art. sponsorowany) - Po inwestycji na ulicy Ustronie i ulicy Willowej ruszamy z kolejną budową. Tym razem będzie to nowoczesne osiedle 28 domów w zabudowie bliźniaczej, w bardzo spokojnej dzielnicy na obrzeżach miasta, na ulicy Partyzantów w Nowym Targu.
Strażacy ponownie wezwani do walącego się domu - Gołym okiem widać, że murowany, zabytkowy dom przy ul. Augustyna Suskiego w Szaflarach pęka i rozpada się.
Policja odradza wycieczki na krokusy - Na tatrzańskich polanach pojawiły się krokusy. Wysyp tych kwiatów co roku przyciąga tłumy turystów, chętnie fotografujących malownicze krajobrazy. - Niestety sytuacja epidemiczna w Polsce, ciągle duża ilość osób zakażonych każdej doby, bardzo duże obciążenie szpitali, a także to, co najsmutniejsze - duża liczba osób zmarłych z powodu Covid19, powinna wzbudzić u wszystkich refleksję, na temat zasadności przyjazdu w tych dniach na Podhale - podkreśla zakopiańska policja.
Stłuczka koło urzędu (zdjęcia) - Na drodze krajowej nr 7 koło Urzędu Gminy w Jabłonce zderzyły się dwa samochody osobowe.
Remont urzędu idzie pełną parą - Trwają prace termomodernizacyjne w budynku Urzędu Gminy w Poroninie. Wymieniany jest m.in. dach, instalacja odgromowa, odświeżona zostanie elewacja.
Maciej Jachymiak: "Mapa z Madery" - FELIETON. - W barze spotkałem sympatycznego lokalesa. Pan Tutao. Popiliśmy poncha. Takiego czegoś z trzciny cukrowej i męczennicy jadalnej (inna nazwa: passiflora). Idzie do głowy. Opowiedział mi historię. Normalnie, deja vue. - pisze Maciej Jachymiak, lekarz, były nowotarski samorządowiec i polityk.
Od wtorku zamknięta droga przez Skawę - Od 13 do 30 kwietnia zamknięty będzie odcinek drogi powiatowej w Skawie Dolnej.
43 nowe zakażenia koronawirusem na Podhalu - 29 nowy zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie nowotarskim (na 267 testów), 14 w tatrzańskim (72 testy), brak zgonów związanych z COVID-19 i 733 osoby na kwarantannie - to dane o pandemii w naszym regionie za ostatnią dobę.
Romowie sprzątają gminę - W Ochotnicy Dolnej powstała spółdzielnia socjalna, która zatrudnia Romów do prac porządkowych.
Wyciek na skrzyżowaniu - ZAKOPANE. Na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza, Chałubińskiego i Jagiellońskiej, na tzw. Złotym rogu, doszło do awarii i wycieku substancji ropopochodnej z samochodu-myjki spółki komunalnej Tesko.
Zmarł Jerzy Zacharko - ZAKOPANE. W niedzielny wieczór w zakopiańskim szpitalu zmarł Jerzy Zacharko. Wicestarosta powiatu tatrzańskiego miał 70 lat.
Radna pyta o koszty utrzymania tras biegowych: "miały być niższe". Burmistrz odpowiada, że korzystano z miejskiego i wynajętego sprzętu - NOWY TARG. Ewa Pawlikowska zapytała o koszty, jakie w tym roku poniesiono w związku z wynajęciem ratraka na potrzeby utrzymania narciarskich tras biegowych. W odpowiedzi padła kwota - ok. 67,5 tys. zł.
W Tatrach pięknie, ale i niebezpiecznie (zdjęcia, video) - W ostatnich dniach w Tatrach zeszło co najmniej sześć lawin. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Niebezpiecznie jest także na otwartych przestrzeniach - szlaki są mocno oblodzone i wieje silny wiatr.
Gorący Potok został centrum rehabilitacji - Kompleks basenów między Szaflarami, a Bańską został otwarty. Ograniczenia sanitarne zostały ominięte, bowiem obiekt zmieniono w centrum rehabilitacji oferujące balneoterapię, czyli leczenie gorącą wodą.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Zajazd Sokolica
Prices 40 - 80
check more 
Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
Accommodation
Góralski domek w Pieninach "POD PSTRĄGIEM"
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg


Nasi partnerzy

 

 

gckkroscienko.pl

 

 

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty